Кошик
Прайси з ПДВ роздрібні066 233 47 50
ATLASTORG інтернет магазин складського обладнання промислових меблів і стелажів за цінами виробника
+380 (66) 233-47-50
+380 (67) 571-31-20
Vib.

Організація ефективного складування з металевими стелажами

Організація ефективного складування з металевими стелажами

Металеві стелажі – це поличкові системи зберігання для складських і торгових приміщень. Вони використовуються для архіву, офісних, торгових і складських приміщень. Вироби незамінні при розміщенні вантажу і папок з документами. Вони можуть використовуватися в компаніях будь-якого розміру, адже продумана конструкція економить місце. Якщо потрібно купити металеві стелажі, зробіть це вигідно в нашому інтернет магазині. На сайті виробника зібраний каталог моделей для будь-якого бюджету за найкращою ціною.

Модульні конструкції призначені для установки усередині приміщень і комор. Вони складаються з металевого профілю, на поверхні якого закріплюються полиці. Стелажі затребувані в складських приміщеннях з великим оборотом товару, де потрібно організоване зберігання. Часто цими правилами нехтують, що призводить товари в непридатність. Особливо це стосується харчових складів, де високі вимоги до розміщення продукції. Для вирішення цих завдань використовуються металеві стелажі. Вони створюють умови ефективного зберігання і простого доступу до вантажу. Завдяки їм співробітникові не потрібно витрачати час на пошук товарів, адже відкриті гардеробні системи відкривають максимальний огляд.

Особливості вибору складського стелажа:

 • габарити металевих стелажів в Києві підбираються з урахуванням квадратури гаража. Якщо в запасі достатньо місця, замовте місткі моделі, а при нестачі – компактні;
 • зовнішній вигляд важливий при установці обладнання в торговому залі. Вироби мають прості форми і фронтальну конструкцію, яка доповнює інтер'єр;
 • перевірте якість кріплень – опори не повинні хитатися і прогинатися. Це зустрічається в бюджетних видах і може призвести до перекидання;
 • розрахуйте кількість полиць, виходячи з обсягів продукції. Їх не повинно бути занадто багато, адже це впливає на висоту і вагу конструкції.

Головний параметр сучасних стелажів - вантажопідйомність. Вона визначає можливості конструкції витримувати заданий вага, що докладно описує інструкція. В асортименті моделі з вантажопідйомністю 50-800 кг, тому легко вибрати універсальне обладнання під будь-яку вагу. Додаткову стійкість надають куточки, які закріплюються в місцях кріплення полиць. Менеджер компанії підкаже, який придбати стелаж для інструменту або нестандартного вантажу. Фахівець підбере модель на оптимальну вартість, а гнучка комплектація задовольнить будь-яких запитів. Після виготовлення стелажі проходять обов'язкову перевірку, тому у продажу завжди надійні вироби.

Переваги експлуатації металевих стелажів.

На відміну від дешевих аналогів, сталевих поверхонь не шкодять помірні механічні або термічні впливу. Більшість розбірних моделей виготовлені у вигляді конструктора, щоб легко зібратися на місці. Навіть при невисокій ціні металевих стелажів клієнт отримує надійне виріб. В процесі виготовлення залізні поверхні забарвлюються полімерно-порошковою фарбою. Вона надає конструкції стійкість до корозії, виключаючи передчасний знос. Фарба робить метал стійким до вологи і температурних перепадів. У складі відсутні шкідливі компоненти, тому стелаж може розміщуватися в закритому приміщенні.

Каталог виробника включає:

 • Поличкові стелажі МС витримують тривалу експлуатацію, не маючи посиленою конструкцією. Розміщують до 50 кілограм розподіленого ваги, що підходить більшості складів і супермаркетів. Збірні архівні моделі розширюють місткість приміщень. Оцинкована лінійка ОС має товщину полиць 38 мм. Перевага обладнання в покритті полиць, яке дає стійкість до корозії під несприятливими факторами.
 • Стелажі АП з оцинкованої сталі оптимальні для складу та архіву. Будь-які розміри під замовлення.
 • Поличкові системи АСК розроблені за індивідуальним проектом. Заздалегідь обумовлюється кількість полиць, стійок і інших елементів, в залежності від поставлених завдань.
 • Модульне обладнання ВТМ з'єднується з допомогою перемичок. Полиці регулюються завдяки перфорації стійок, тому знайдеться місце навіть нестандартного вантажу. Представляють собою багатоярусну конструкцію на рейках. Збірка металевого стелажа в Україні виключає розхитування.
 • Стелажі для шин являють собою конструкцію для зберігання коліс. Вони захищають від контакту з підлогою, спрощують транспортування шин. Вироби для метизів зберігають болти, гайки і дрібноштучний товар у пластикових контейнерах. Відкрита фронтальна панель спрощує огляд вмісту.
 • Моделі НВ середньо-важкого навантаження витримують до 800 кг, що незамінне для габаритного вантажу. Розробка ведеться професіоналами в короткі терміни.
 • Моделі СК збираються за допомогою металевих виробів, вони обладнані ребром жорсткості. Вантажопідйомність виробів становить 120 кілограм.
 • Стелажі для бочок підвищують безпеку зберігання. Бочки розміщуються на металевому каркасі, де з них легко зливати рідину.
 • Палетні стелажі – комплексне рішення у великий склад. Призначені для зберігання вантажу на палетах.
 • Лінійка середньої навантаження СТС може розміщувати товари підвищеного ваги.

Крім вибору стелажів, в інтернет-магазині представлена додаткова комплектація. У збірку недорогих металевих стелажів входять кювети для метизів в декількох варіантах розмірів; підп'ятники з пластику або металу; роздільники і обмежувачі товарів. Якщо поки немає потреби в додатковій оснащенні, вона доступна для замовлення в будь-який час. Менеджер допоможе вибрати збірку, орієнтуючись на бюджет і діяльність компанії. На сайті представлений асортимент з актуальними фото. Зв'яжіться з представником компанії, щоб замовити залізні стелажі з кращої вартості.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner